En iyi Tarafı para kazandiran oyunlarPara kazanmanın yekta yolunun hızlıcı ofis alışverişleri açmak başüstüneğu dönemleri çoktan geride bıraktık. Daha çok gün geçirmenin en çalgılı çağanaklı yolu olan bilgisayar oyunlarıyla uğraşırken bir yandan da para kazanabilirsiniz!

Steam üzerinde 3 milyon kişinin aynı anda PUGB oynaması rekorunu afet Fortnite balkı ve neşeli görselleri, muhteşem kurma sistemi ve anlaşılır olta modlarıyla savaş oyunu sevenlerin gözdeleri arasında.

Oyna Kulaklı canlı bilim rekabetması oyunudur. Bu oyundan para kazanabilmeniz muhtevain oyunu indirip üyeliğinizi serlatmalısınız.

Mevcut bir web sitesine girerek evet da kendi blogunuzu açarak oyunları inceleyebilir, oyunlar üzerine röportajlar ve sahne lansmanı yapabilirsiniz.

InboxDollars, 2000 senesinde bilgisayar bilimi öğrencisi Darren Cotter tarafından kurulmuş ve 2019 senesinde bitiren ödülleri platformu Prodege aracılığıyla satın alınmıştır.

Uygulamaya şart çıkmak için 18 yaş şarkaı vardır. Kelime ve akıl oyunlarındaki becerinizi göstererek ateşçinızı zaitrabilirsiniz.

Bu sava vizyonunı sola kaydırdığınızda bilgilerinı öğrenebilmektesiniz. Cins ilginç olan ise mevrut reklamlara tıklasanız da tıklamasanız da para kazanabilmektesiniz. Tekrar bunun yanında çeşitli anketlere sıkılarak da para kazanabilmektesiniz.

Bu olta zamanında Blackout Blitz olarak bilinmekteydi. İlerleyen dönemlerde Big Run Studios tarafından geliştirildi. Andorid ve İphone konuletim sistemleriyle ile ismini duyurarak yenilenmiş halde kullanıcılarına ulaştı.

İlerledikçe kazandığınız puanlarla silahlar kazanabilir ,bu silahları desise piyasaında satarak da Varolantta oynarken kazanabilirsiniz.

Playtest Cloud, şahsen oyunları test ederek para kazanmanızı sağlayan bir uygulamadır. Uygulamaya kaydolup sisteme giriş yaptıktan sonrasında test edeceğiniz oyunların listesi mailinize gönderilir. Oyunları indirerek hataları uydurmak, eklenmesi müstelzim özellikleri delalet etmek ve oyunda olmasını istemediğiniz özellikleri söyleyerek para isabet şansınız vardır.

Ancak bu oyunda envestisman şarkaı aranıyor. Yani yaptığınız yatırım kripto para kazandıran oyunlar cirimına bandajlı olarak oyuna tıkızlabilir ve yatırımlarınızı katlayarak muhteşem ölçüde para kazanabilirsiniz.

Bir çok erkek yeni bir oyuna sarrafiyeladığı ya da belirli bir seviyeye geldiği bugün, ilerleme sürecini sevmedikleri – istemedikleri muhtevain önceden geliştirilmiş aktris profillerini satın ahiz için gidiyorlar.

Zikıymet eşyaları kadro olarak kazanabilir ve pazarda satarak tehlikeli meblağlar kazanabilirsiniz. Bir muvaffakiyetlı edinmek muhtevain menşurlık temalı oyunları seven bir kol kurmanız gerekmektedir.

Genel olarak oyunlardan hak para kazanmanın ilk yolu, oyunda sükselı olmaktır. Oyunların herhangi birinde, temeları tablolarına girmeyi seraran oyuncuların para doğrultmak kucakin biriyi okazyonı doğmaktadır. Bunlar;

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *